Integrated Solutions częścią Google Cloud & Google for Education Partner Program

Dodano 11-10-2017 | Autor: Integrated Solutions

Integrated Solutions rozszerza portfolio produktów o rozwiązania chmurowe Google. Firma będzie oferować Google G Suite, a także produkty Google Cloud Platform (GCP). Rozwiązania te zapewnią klientom dostęp do pakietu aplikacji biurowych oraz wirtualnych serwerów z chmury.

Integrated Solutions rozszerza portfolio produktów o rozwiązania chmurowe Google. Firma będzie oferować Google G Suite, a także produkty Google Cloud Platform (GCP). Rozwiązania te zapewnią klientom dostęp do pakietu aplikacji biurowych oraz wirtualnych serwerów z chmury.

W ramach współpracy, Integrated Solutions od października będzie oferował klientom chmurowe rozwiązania Google, które wspierają firmy w poprawie produktywności i lepszej wydajności pracy. G Suite to jeden pakiet aplikacji oferujący wszystkie niezbędne narzędzia dostępne zarówno na komputerze, jak i telefonie czy tablecie.

- W erze cyfrowej transformacji kluczowe staje się zapewnienie pracownikom w pełni cyfrowego miejsca pracy. Oznacza to takie warunki, które wspierają każdą osobę czy zespół w bardziej produktywnej pracy, budują zaangażowanie i umożliwiają płynne działanie. Ważne są odpowiednie narzędzia – urządzenia mobilne, nowoczesne, chmurowe aplikacje, które synchronizują się w czasie rzeczywistym. Wierzymy, że współpraca z Google zapewni klientom Integrated Solutions oraz Orange Polska dostęp do prostych, intuicyjnych rozwiązań, odwzorowujących naturalny sposób komunikacji. Jesteśmy przekonani, że G Suite wpłynie pozytywnie m.in. na przyspieszenie decyzyjności w firmach czy lepszy transfer wiedzy dzięki możliwości wspólnej pracy nad dokumentami  - ocenia Mariusz Chochołek, Prezes Integrated Solutions.

Integrated Solutions będzie oferował klientom wsparcie podczas wdrożenia, infolinię w języku polskim ze wsparciem dla użytkowników oraz możliwość integracji z innymi usługami i rozwiązaniami oferowanymi zarówno przez Integrated Solutions, jak i Orange Polska.

Już wkrótce Integrated Solutions rozszerzy także ofertę o produkty Google Cloud Platform (GCP), dostarczające klientom wirtualne serwery z chmury.

- W usłudze Google Cloud Platform klient samodzielnie skonfiguruje optymalne dla siebie rozwiązanie i uruchomi je na dowolny  czas. W każdej chwili będzie mógł zwiększyć bądź zmniejszyć zasoby, płacąc odpowiednio do ich wykorzystania – mówi Mariusz Chochołek. W ramach usługi dostępna będzie cała gama predefiniowanych serwerów do realizowania różnych usług, mechanizmy dla baz danych, Big Data, analityki czy machine learning” – dodaje.

Współpraca na rzecz edukacji

G Suite to nie tylko rozwiązania dla biznesu. Uczestniczące w programie partnerskim firmy stanowią także kluczową część ekosystemu Google for Education, inicjatywy na rzecz wsparcia sektora edukacji w dziedzinie nowych technologii. Misją Google jest propagowanie najnowszych technologii wśród środowiska nauczycielskiego oraz pomoc edukatorom w rozbudzaniu w uczniach ciekawości i zachęcaniu ich do wspólnej kreatywnej pracy. Obecnie ponad 70 mln uczniów, nauczycieli i administratorów na całym świecie korzysta z G Suite. Oznacza to szybki dostęp do skrzynki mailowej z kalendarzem oraz aplikacji biurowych, np. narzędzi do edycji tekstów, arkuszy kalkulacyjnych, programu do prezentacji, dysku sieciowego, komunikatora i wielu innych.

 

O Google Cloud & Google for Education Partner Program

Aby dołączyć do Google Cloud & Google for Education Partner Program, firma musi wykazać kompetencje związane z G Suite oraz Google Cloud Platform, potwierdzone ciągłymi sukcesami klientów, czy inwestycjami
w certyfikowanych profesjonalistów.

Informacje o Integrated Solutions:

Integrated Solutions jest partnerem firm w cyfrowej transformacji. IS dostarcza innowacyjne usługi i rozwiązania technologiczne. Partnerami firmy Integrated Solutions są wiodący światowi dostawcy rozwiązań informatycznych i komunikacyjnych. Integrated Solutions jest spółką powstałą w ramach Orange Polska.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://I-S.com.pl.


Kontakt dla mediów:

Joanna Bieniek
Kierownik Wydziału Komunikacji
Integrated Solutions
E-mail: joanna.bieniek@orange.com

Wojciech Jabczyński
Rzecznik prasowy
Orange Polska
E-mail: wojciech.jabczynski@orange.com