Integrated Solutions wdraża rozwiązania Robotic Process Automation (RPA) firmy NICE

Dodano 13-03-2018 | Autor: Integrated Solutions

Integrated Solutions (IS) zostało oficjalnym partnerem firmy NICE - największego producenta technologii RPA (Robotic Process Automation) na świecie. Dostęp do najnowszych technologii z zakresu RPA wzbogaci portfolio zaawansowanych rozwiązań dla biznesu oferowanych przez IS.

Integrated Solutions (IS) zostało oficjalnym partnerem firmy NICE - największego producenta technologii RPA (Robotic Process Automation) na świecie. Dostęp do najnowszych technologii z zakresu RPA wzbogaci portfolio zaawansowanych rozwiązań dla biznesu oferowanych przez IS.

Jako kluczowy dostawca rozwiązań ICT w Polsce, Integrated Solutions oferuje klientom biznesowym  kompleksowe rozwiązania o charakterze „end to end”.  Będąc częścią Grupy Kapitałowej Orange Polska, firma tworzy swoje portfolio produktów i usługi w oparciu o partnerstwa technologiczne z liderami światowego rynku IT.

„Automatyzacja procesów dla wszystkich powtarzalnych zadań, jakie dotąd musieli obsługiwać ludzie, jest obecnie jednym z najsilniejszych trendów na rynku. Wierzę, że technologia RPA wraz z innymi rozwiązaniami z naszej oferty pozwoli nam zbudować unikalne portfolio usług wspierających cyfrową transformację polskiego biznesu” – mówi Mariusz Chudy, Dyrektor Dostarczania Rozwiązań dla Biznesu, Wiceprezes Zarządu IS.  

Technologia RPA, czyli zrobotyzowana automatyzacja procesów, to oprogramowanie (platforma), które konfiguruje się zgodnie z potrzebami klienta, aby wykonywało powtarzalne i ustrukturyzowane zadania niewymagające nadzoru człowieka.

„Pracownik back office spędza średnio 80% czasu na takich działaniach jak wypełnianie formularzy. Oczywiście są one bardzo istotne, ale również czasochłonne, monotonne i podatne na błędy. NICE Robotic Automation jest doskonałym narzędziem do wykonywania takich zadań w sposób automatyczny – szybki i bezbłędny.
A pracownicy mogą skupić się na bardziej skomplikowanych pracach.” – dodaje Aleksander Kania, Regional Director Central Eastern Europe, NICE.

Rozwiązanie firmy NICE dostarcza nowe możliwości optymalizacji procesów biznesowych, dzięki lepszemu wykorzystaniu zasobów, wspiera produktywność pracowników, co ma bezpośredni wpływ na wzrost satysfakcji klientów.


Informacje o Integrated Solutions:

Integrated Solutions jest partnerem firm w cyfrowej transformacji. IS dostarcza innowacyjne usługi i rozwiązania technologiczne. Partnerami firmy Integrated Solutions są wiodący światowi dostawcy rozwiązań informatycznych i komunikacyjnych. Integrated Solutions jest spółką powstałą w ramach Orange Polska.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://I-S.com.pl.


Kontakt dla mediów:

Karol Stróż
Head of Marketing
Integrated Solutions
E-mail: karol.stroz@orange.com

Wojciech Jabczyński
Rzecznik prasowy
Orange Polska
E-mail: wojciech.jabczynski@orange.com