Otrzymaliśmy certyfikat Złoty Płatnik 2017

Dodano 07-08-2018 | Autor: Integrated Solutions

Dobra kondycja finansowa i wysoka moralność płatnicza to najważniejsze warunki, żeby otrzymać Certyfikat Złoty Płatnik. Znaleźliśmy się w ścisłym gronie 6% polskich firm, które je spełniają.

Dobra kondycja finansowa i wysoka moralność płatnicza to najważniejsze warunki, żeby otrzymać Certyfikat Złoty Płatnik. Znaleźliśmy się w ścisłym gronie 6% polskich firm, które je spełniają.

Integrated Solutions, jako wieloletni rzetelny partner biznesowy został laureatem plebiscytu Złoty Płatnik 2017 oraz otrzymał stosowny certyfikat. Euler Hermes, organizator plebiscytu, stawia przed firmami wysokie wymagania i skłania je do utrzymywania najwyższych standardów dyscypliny w swoich finansach.

Warunki te spełnia jedynie 6% polskich firm. Wyróżniają się one m.in. dobrą kondycją finansową, wysoką moralnością płatniczą (wskaźnik PMI minimum 80pkt.) oraz nie posiadają aktywnych windykacji.

 

Jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym

- Nawet na tak trudnym rynku, jak integratorski zachowujemy bardzo dobrą kondycję finansową i płacimy naszym dostawcom w terminie – mówi Radosław Trznadel, Dyrektor Finansowy Integrated Solutions. – Wynika to wprost z naszej strategii, w której stawiamy na zrównoważony rozwój, co pozytywnie wpływa na nasze finanse – dodaje.

- Certyfikat Złotego Płatnika potwierdza, że nasze wysiłki przekładają się na osiąganie zakładanych celów, a nasi kontrahenci nie muszą obawiać się o swoje należności. Chcemy cały czas być rzetelnym partnerem w biznesie – kończy Radosław Trznadel.

 

Więcej o plebiscycie Złoty Płatnik na www.ZlotyPlatnik.plInformacje o Integrated Solutions:

Integrated Solutions jest partnerem firm w cyfrowej transformacji. IS dostarcza innowacyjne usługi i rozwiązania technologiczne. Partnerami firmy Integrated Solutions są wiodący światowi dostawcy rozwiązań informatycznych i komunikacyjnych. Integrated Solutions jest spółką powstałą w ramach Orange Polska.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://I-S.com.pl.


Kontakt dla mediów:

Karol Stróż
Head of Marketing
Integrated Solutions
E-mail: karol.stroz@orange.com

Wojciech Jabczyński
Rzecznik prasowy
Orange Polska
E-mail: wojciech.jabczynski@orange.com