Zostaliśmy partnerem Salesforce

Dodano 15-05-2018 | Autor: Integrated Solutions

Z przyjemnością informujemy, że Integrated Solutions został Partnerem Salesforce w ramach Salesforce Consulting Partner Program

Z przyjemnością informujemy, że Integrated Solutions został Partnerem Salesforce w ramach Salesforce Consulting Partner Program.

Salesforce jest obecnie jednym z najpopularniejszych rozwiązań wsparcia obsługi klienta i sprzedaży (CRM) opartym o rozwiązania chmurowe. Firma w ciągu 17 lat istnienia stała się liderem rynku crm i stale rozwija swoje aplikacje o nowe funkcjonalności. Do najbardziej innowacyjnych można zaliczyć pełną mobilność platformy oraz Salesforce Clouds – gotowe do wdrożenia aplikacje o różnych profilach (out-of- the-box) od sticte sprzedażowych przez marketingowe aż do bardziej wyspecjalizowanych, jak Health Cloud do innowacyjnego zarządzania pacjentami i ich komunikacji z lekarzami.

Partnerstwo daje nam możliwość oferowania naszym klientom najszybciej rozwijającej się platformy CRM na świecie. Jest to element szerszej strategii, dzięki któremu będziemy mogli kompleksowo adresować potrzeby klientów w zakresie transformacji cyfrowej.

Informacje o Integrated Solutions:

Integrated Solutions jest partnerem firm w cyfrowej transformacji. IS dostarcza innowacyjne usługi i rozwiązania technologiczne. Partnerami firmy Integrated Solutions są wiodący światowi dostawcy rozwiązań informatycznych i komunikacyjnych. Integrated Solutions jest spółką powstałą w ramach Orange Polska.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://I-S.com.pl.


Kontakt dla mediów:

Karol Stróż
Head of Marketing
Integrated Solutions
E-mail: karol.stroz@orange.com

Wojciech Jabczyński
Rzecznik prasowy
Orange Polska
E-mail: wojciech.jabczynski@orange.com