Integrated Solutions jest częścią największej grupy telekomunikacyjnej w Europie  Środkowo-Wschodniej – Grupy Kapitałowej Orange Polska. Pozwala to na dostęp  do kompetencji, zasobów i doświadczeń Orange Polska, która jednocześnie  zapewnia swobodę działania operacyjnego, wiarygodność oraz stabilność finansową.

Korzystamy z ogólnokrajowej sieci serwisowej Orange, co umożliwia dostęp do wyników prac badawczo-rozwojowych Grupy France Telecom. W marcu 2013 nasza spółka-matka dokonała na rzecz Integrated Solutions akwizycji Datacom System, na skutek czego wysoko wyspecjalizowane grono inżynierów zasiliło zespół IS.

Powstanie Integrated Solutions to odpowiedź na coraz częstsze zapotrzebowanie klientów związane z koniecznością spójnego, kompleksowego zarządzania infrastrukturą ICT. Integrated Solutions to efekt kilku lat rozwoju i doświadczeń Grupy Kapitałowej Orange Polska na rynku ICT oraz współpracy z 500 największymi klientami z sektora publicznego i prywatnego.

Łącząc kompetencje z dziedziny telekomunikacji i informatyki, oferujemy kompleksowe rozwiązania o charakterze „end to end”, w tym zwłaszcza w obszarze cloud computing („przetwarzania w chmurze”). Produkty i usługi Integrated Solutions są oparte na światowych standardach i partnerstwie technologicznym z liderami na rynku.

Zespoły w naszej firmie

Presales i sprzedaż

Odpowiadamy za przygotowanie oferty od strony technicznej i finansowej – w taki sposób, by w największym stopniu zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Rozwijamy infrastrukturę techniczną i zapewniamy stały dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań. Zapewniamy wysoki poziom świadczonych usług integratorskich.

Zarządzanie projektami

Koordynujemy proces przygotowania i wdrożenia rozwiązań dla naszych klientów. Integrujemy działania sprzedaży, presales i naszych partnerów biznesowych.

Dopasowujemy nasze rozwiązania do wymagań finansowych i organizacyjnych klientów.

Rozwój produktów

Przygotowujemy rozwiązania, dzięki którym nasza oferta wyprzedza konkurencję. Badamy rynek, wdrażamy nowe pomysły.

Staramy się zawsze patrzeć dalej, widzieć wszystko w szerszej perspektywie.
Tak, by odkrywać nowe możliwości dla naszych Klientów.